O MNIE

Fotograf na ślub i wesele - fotografia ślubna

Witam wszystkich na mojej stronie poświęconej przede wszystkim fotografii ślubnej. Nazywam się Kamil Cieniuch… Fotografia ślubna jest czymś, z czego czerpię wiele radości i satysfakcji. Uważam, że obraz jest w stanie powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Różni ludzie, różne miejsca, lecz jeden cel - uwiecznić te jakże ulotne i piękne chwile. Śmiech, łzy szczęścia, rozwiany welon, czułe spojrzenie. To, w połączeniu z ludzkimi osobowościami sprawia, że wykonana fotografia ślubna jest spontaniczna, dynamiczna, radosna i na długo pozostaje w pamięci.

 

 

 
 
 

Kamil Cieniuch - profesjonalny fotograf ślubny

Dzień, w którym dwoje zakochanych ludzi, patrząc sobie głęboko w oczy, składa przysięgę małżeńską, to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych momentów w całym życiu.
Do tej chwili małżonkowie będą wracać wiele razy, ale żeby było to możliwe, potrzebny jest profesjonalny fotograf, który uchwyci na zdjęciach niepowtarzalne emocje.
Najczęściej wykonuję sesje ślubne w okolicach Lublina i Lubartowa.

Fotograf na wesele - czy jest potrzebny?

Niektórzy ludzie uważają, że nie warto wynajmować fotografa na ślub i na wesele. Zdjęcia mogą przecież zrobić goście weselni i to w ilości większej, niż jeden fotograf. Nic bardziej mylnego. Fotografia ślubna to sztuka, która wymaga dużej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, dlatego fotograf na ślub i weselenie może być osobą z przypadku. Warto jest postawić na profesjonalistę, który fachowo udokumentuje ten ważny dzień.

Dlaczego warto wybrać profesjonalnego fotografa?

Na pewno już teraz wyobrażają sobie Państwo, jak za kilka lat, siedząc przy kominku z lampką wina lub w fotelu z filiżanką kawy, wspominają Państwo dzień swojego ślubu.
Zdjęcia, które trzymają Państwo w ręce, to najpiękniejsze pamiątki z tego wyjątkowego czasu. Te emocje, radość, gratulacje od gości - czy będą Państwu towarzyszyć jeżeli zdjęcia
zostaną wykonane przez amatorów? Być może tak, ale czy warto ryzykować?
 
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość. Profesjonalny fotograf widzi to, czego nie widzą inni. Towarzyszy narzeczonym w intymnych chwilach przygotowań do ceremonii, podczas zaślubin i później, w trakcie zabawy weselnej. Jest wszędzie tam, gdzie być powinien, a jednocześnie pozostaje niewidoczny dla gości.
 
Zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa w niczym nie przypominają tych amatorskich, wykonanych często smartphonem. To małe arcydzieła, dopracowane w każdym szczególe. Fotograf na ślub i wesele potrafi zrobić zdjęcia wyglądające naturalnie i zjawiskowo. Stworzy najpiękniejsze i najbardziej trwałe pamiątki, które bez wstydu będzie można pokazywać rodzinie i znajomym oraz użyć do dekoracji mieszkania.

Fotografia moją pasją

Fotografia ślubna to moja pasja i sposób na życie. Każda sesja daje mi wiele radości, ponieważ stawia przede mną nowe, niepowtarzalne wyzwania. Jako fotograf na wesele
staram się odpowiadać na potrzeby moich klientów, upamiętniać najważniejsze chwile ich życia.

Moja praca obejmuje kompleksowe usługi związane z fotografią ślubną. Wykonuję zdjęcia podczas:

Przygotowań
Ceremonii zaślubin
Wesela

Oferuję również sesje zdjęciowe w plenerze wybranym przez nowożeńców

Zdjęcia ślubne wykonuję wysokiej klasy aparatem fotograficznym, który zapewnia uzyskanie doskonałych efektów wizualnych. Dbam także o to, aby awaria sprzętu nie przeszkodziła mi w wykonywaniu reportażu. Zawsze mam do dyspozycji drugi komplet sprzętu. Dzięki temu zyskuję pewność, że wykonam swoje zadanie bez komplikacji. Wiem, że wybór fotografa na ślubnego to poważna decyzja, dlatego zapraszam Państwa do obejrzenia mojego portfolio. Znajdą tam Państwo przykładowe zdjęcia z każdej części uroczystości.

Niech zdjęcia mówią same za siebie! Zapraszam do kontaktu!

 
Portfolio
Strefa klienta
Jeśli moje fotografie przypadły Wam do gustu,
a strona wydała się przyjazna zapraszam do
sprawdzenia dostępności terminu